MIG Rolety biuro

Blog

Roleta kasetowa na oknie
Braki magazynowe drewna i bambusa

Informujemy, że obecnie są ogromne braki magazynowe drewna i bambusa. W związku z tym wszystkie żaluzje drewniane, lub bambusowe mają nieokreślony termin realizacji. Dostawy jakie otrzymujemy są mocno okrojone, lub wręcz ich nie ma. Jest to problem ogólnoświatowy, a sytuacja w tym roku może się już nie poprawić. Wszelkich informacji bieżących na ten temat będziemy udzielać podczas kontaktu z Klientem.

Data publikacji 05.07.2021

Roleta kasetowa na oknie
Globalne opóźnienia w dostawach półproduktów

"W obecnej sytuacji spowodowanej pandemią koronawirusa łańcuch dostaw został zachwiany. Mimo, że w ostatnim czasie dostawy zaczęły w końcu docierać na czas, pozostaje dużo zaległości do nadrobienia, szczególnie w realizowaniu zleceń na żaluzje drewniane 50 mm. Przewidywane terminy na chwilę obecną, jeśli chodzi o żaluzje drewniane 50 mm to 40 dni. Jest to ogólnopolski problem i firmy, którym pokończyły się zapasy drewna, są w takiej właśnie sytuacji. Na pozostały asortyment terminy realizacji są w normie.

Data publikacji 19.04.2021

Roleta kasetowa na oknie
Nowy katalog tkanin

Wprowadzamy właśnie nowe katalogi tkanin do rolet klasycznych. Już teraz, dostępnych od ręki jest ponad 150 różnych wzorów tkanin. W sumie, razem z tkaninami na zamówienie mamy w swojej ofercie ponad 1 000 wzorów i kolorów materiałów do rolet. Zachęcamy do kontaktu, nasza kolekcja wciąż ewoluuje i zmienia się w zgodzie z nowymi trendami.

Data publikacji 10.04.2021

Roleta kasetowa na oknie
Rolety, a gwarancja na nowe okna

Większość naszych produktów jest przystosowana do montażu do listew przyszybowych, jest to wymienna część skrzydła okiennego i nie ma wpływu na działanie i właściwości okna. Dzięki temu, taki montaż nie powinien powodować utraty gwarancji na okna. Większość producentów stolarki okiennej zdaję sobie z tego sprawę, ale spotkaliśmy się z przypadkiem, że firma montująca okna, a posiadająca też w ofercie rolety, chciała uchylić gwarancję na okna w przypadku montażu rolet innej firmy. Oczywiście bezpodstawnie i po przedstawieniu naszych argumentów i specyfikacji rolet gwarancja została utrzymana. Wobec powyższego chcielibyśmy uspokoić Państwa, w przypadkach, gdy firmy sprzedające okna straszą straszą utratą gwarancji i nakłaniają do zakupu często dużo droższych przesłon okiennych. Nasza firma jest producentem większości systemów w naszej ofercie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić wysokiej klasy produkt w dobrej cenie.

Data publikacji 13.02.2021