Rolety antywłamaniowe zewnętrzne

W naszej ofercie znajdą Państwo najlepsze rolety zewnętrzne i antywłamaniowe. Gdańsk, Sopot i Gdynia (jak również okolice Trójmiasta) to obszar sprzedaży naszych produktów. Oferujemy fachowe doradztwo oraz montaż. Dokonujemy precyzyjnych pomiarów u Klienta dzięki czemu rolety są zawsze idealnie dopasowane.

Wielu naszych Klientów zainteresowanych zakupem danego produktu zastanawia się jak skuteczne są rolety antywłamaniowe oraz czy rzeczywiście jest to jedna z najlepszych form zabezpieczenia domu/lokalu przed ewentualnym włamaniem. Wszystko zależy od tego jakie rolety wybierzemy. Duże znaczenie ma tutaj stopień zabezpieczenia, który wpływa również na cenę produktu. Różnica pomiędzy roletami zewnętrznymi a antywłamaniowymi polega na ich wytrzymałości. Rolety antywłamaniowe posiadają odpowiedni atest potwierdzający ich odporność. Są również solidniej wykonane, posiadają „grubsze” prowadnice i bardziej wytrzymałą konstrukcję. Wpływa to na znaczne wydłużenie czasu jaki potrzebny jest włamywaczowi do ich sforsowania. Niestety ich koszt jest znacznie wyższy od rolet tradycyjnych, które zajmują około 95% rynku. Pomimo tego, że rolety zewnętrzne posiadają całkiem dobre wyniki nie należą do grupy określanej antywłamaniowymi.

Nasza firma oferuje Państwu usługę kompleksową, która obejmuje dojazd do klienta, doradztwo, pomiary oraz montaż. Zamówienie usługi poza granicami Trójmiasta wymaga wcześniejszego umówienia terminu. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kolory standardowe:

 • Rolety zewnętrzne Gdańsk - kolor biały
  BIAŁY
 • Rolety zewnętrzne Gdańsk - kolor beżowy
  BEŻOWY
 • Rolety zewnętrzne Gdańsk - kolor ciemny brąz
  CIEMNY BRĄZ
 • Rolety zewnętrzne Gdańsk - kolor srebrny
  SREBRNY
 • Rolety zewnętrzne Gdańsk - kolor szary
  SZARY
 • Rolety zewnętrzne Gdańsk - kolor jasny brąz
  JASNY BRĄZ
 • Rolety zewnętrzne Gdańsk - kolor kość słoniowa
  KOŚĆ SŁONIOWA
 • Rolety zewnętrzne Gdańsk - kolor antracyt
  ANTRACYT

Posiadamy również gamę kolorów niestandardowych za dopłatą.